Ozon suyu nedir ? Ozonlu su nedir ? ozonlu  su nasıl elde edilir ? Ozonlu su yapmak, ozonlu su nasıl yapılır ? Ozonlu su içilir mi? Ozon suyu içilir mi? ozon suyu nerede satılır ? ozonlu su nereden alınır ? Ozonlanmış su içilir mi ? Ozonlu su içilirmi ? Ozon suyu içilirmi? Ozonlanmış su içilirmi? Ozonlu su içilebilirmi ? Ozon suyu içilebilirmi? Ozonlanmış su içilebilirmi? Ozonlu su içebilir mi? Ozon suyu içilebilir mi? Ozonlanmış su içilebilir mi ? ozon suyu nasıl elde edilir ? Ozon suyu yapmak, ozon suyu nasıl yapılır ? Ozon suyu içilir mi? Ozon suyu içilir mi?  ozon suyu içilir mi ? ozon suyu içilirmi ? Ozon suyu içilirmi? Ozon suyu içilirmi? Ozon suyu içilebilirmi ? Ozon suyu içilebilirmi? Ozon suyu içilebilirmi?  Günde ne kadar ozonlu su içilebilir ? ozon suyu faydaları, ozonlu suyun faydaları, ozonlu su faydaları, ozon suyunun faydaları Ozon suyu içilebilir mi? Ozon suyu içilebilir mi ? Ozon jeneratörü, Ozon cihazları, Ozon cihazı, ozon jeneratörleri, ozonla Su Temizleme cihazı, ozonla su arıtma cihazı,  1g, 2g, 3g, 4g ,5g , 1gr, 2gr, 3gr, 4gr, 5gr, 1 gram ozon cihazı, 1 gram ozon jeneratörü, 2 gram ozon cihazı, 2 gram ozon jeneratörü

   Yıllardır güvenle Alış-Veriş yaptığınız sitemiz ürün çeşitlerini artırmaya devam ediyor.                      

         ► Ana Sayfa    ► Fiyat ve Stok Bilgisi    ► Satın Alma     ► Ödeme Bildirme     ► Bayilik    Ozon yağı     Ozonlu Su      Hakkımızda     ► Bize Ulaşın

Ozon Cihazları

   Ozon Yağı hakkında her şey

 

 

Doğanın Armağanı Ozon Mucizesini Keşfedin

Conrad Ozone jeneratörleri, Conrad Electro Ozone, Ozon cihazları, Ozon jeneratörleri, Ozon Cihazı, Ozon Jeneratörü

 

ozon yağı nedir, ozonlu yağ nasıl elde edilir ?, ozon yağı nasıl yapılır ? Ozon yağı yenilir mi, ozon yağı içilir mi? ozon yağının faydaları, ozonlu yağın faydaları. ozon yağı sivilceye iyi gelir mi ?

Ozon Yağı =ozon suyu nedir      ozonlu su+ 100% Natürel Saf Zeytin Yağı

 

!!! Ozon Yağı Kesinlikle İçilmemelidir.

 

Ozon yağını nerden satın alabilirim ?

Ozon yağı satış - Detaylı Bilgi

Bilgi Alma : 0542 - 253 33 19

Ozon Yağı

Ozon gazının, zeytinyağı içerisine enjekte edilmesiyle elde edilir. Ozon gazı, zeytinyağının kıvamını koyulaştırır ve rengini ağartır.

Ozon yağının cilt rahatsızlıklarına ve özellikle yanıklara olan hızlı etkisi gözle görülür niteliktedir.

Dokuları gençleştirme özelliğinden dolayı belli bir süre kullanılması halinde cilde parlaklık veren etkisi kısa sürede görülecektir.

 

Ozon gazı ile birleştirilmiş saf zeytinyağı ile deri üzerine yapılan masaj sayesinde sağlıklı, parlak ve düzgün bir cilde sahip olmak mümkündür.

Ozon yağı, uygulanan bölgelerde yaşlı hücrelerin ölmesini ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar.

Yüzün yaşlılığa bağlı olarak kırışmasını geciktirir, göz halkalarının ve morluklarının giderilmesine yardımcı olur.

Cildi bebeksi bir görünüme kavuşturur.

 

Ozon, vücudun en çok ihtiyaç duyduğu ve en önemli besini olan oksijeni içerir. Ozon molekülü, üç oksijen atomundan oluşur.

Ozonlama teknolojisi ile zeytinyağının içerisinde sıkışan ozon molekülleri, uzun süre saklanabilir hale gelir.

Yağın kıvamı koyulaşır ve rengi suya benzer. Ozon yağı buzdolabında saklanırsa bozulmadan uzun süre özelliğini korur.

 

Ozonlanmış yağ cilde uygulandığı zaman cilt problemleri üzerinde çok olumlu etkiler göstermektedir.

Özellikle yanıklarda bu etki çok fazladır ve mükemmel sonuçlar yaratır.

 

Ozon, doğadaki en kuvvetli, en doğal dezenfektan olarak bilinmektedir. Ozon yağı, içeriğinde bulunan yüksek ozon sayesinde güçlü bir antioksidandır.

Ozonlanmış yağ Avrupa’da yüzyıllardır deri rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılmaktadır. Sır, ozonun çok saf zeytinyağı ile birleştirilmesindedir.

 

Ozonlanmış yağın etkisi çok hızlıdır ve etkisini birkaç gün içerisinde gösterir. Sorunlu bölgeyi dezenfekte ederek yüksek miktarda oksijen sağlar.

Böylece sorunlu bölgede varsa enfeksiyonu yok eder. Hücrelerin yenilenme hızını artırır ve iyileşme sürecinin hızlanmasına yardımcı olur.

Bu özellikleri sayesinde deri ve hücreleri aktive eder, bölgeye kan akışını hızlandırır. Kırışıklıkların giderilmesine, cilt yenilenmesine ve

ciltteki elastikiyeti artırmaya yardımcı olur. Yenilenen ciltte sıkı ve pürüzsüz bir görünüm oluşur. Cilt bebeksi bir görünüme kavuşur.

 

Desteklediği durumlar: Açık yaralar, kesikler, tahrişler, sedef, egzama,  cilt enfeksiyonları ve ürtiker şeker hastalığına bağlı kapanmayan tüm yaralar,

ayak mantarı, nasırlar, topuk çatlakları, akne, sivilce ve izleri, siyah noktalar, ameliyat, yara ve yanık izleri, yatak yaraları, hemoroit, et benleri,

cilt ve güneş lekeleri. Saç ve kafa derisi sağlığı, kepek problemi. Sivrisinek ve böcek ısırığı alerjileri, kaşıntı.

 

Uygulama : Uygulama yapacak bölge temizlenir ve kurutulur. Az miktarda Ozon yağını parmağa alınır.

 

Uygulama yapılacak yere bastırarak ve dairesel hareketlerle yayarak sürülür. Cilt iyice emene kadar dairesel harekete devam edilir.

 

Etkili sonuç almak için cilde iyice yedirilir.

 

 

Uyarılar: Ozon yağını mutlaka buzdolabında saklanmalıdır. Göze temas ettirilmemelidir.. Temas durumunda bol su ile yıkanır. Direk güneş ışığında bırakılmamalıdır.

 

Yağ haricen kullanılır. Yenilmez ve içilmez. Saf zeytinyağı olduğu için yağ lekesi kumaşlardan çıkmamaktadır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

 

Ozon Yağı Vücuda Nasıl Uygulanır?

Ozon yağı; masaj yoluyla bastırarak, dairesel hareketle uygulanabilir ve olumlu etkileri kısa sürede gözlenebilir. Uygulandığı bölgelerde kan dolaşımı artar ve yaşlı hücrelerin ölmesi hızlanır. Ozon yağı uygulanan cildin elastikiyeti artar, selülit tedavisinde gözle görülür bir etki meydana getirir.

 

Ozon Yağın Raf Ömrü Ne Kadardır?

Ozon yağı son kullanma tarihi yoktur. 17 yıl kalıcı olduğuna dair raporlar mevcuttur. Uzun süre saklamak için, buzdolabında ya da soğutucuda bekletilmesi gerekir.

 

Ozon Yağının Faydaları Nelerdir ?

Ozon yağı, enfeksiyonlara karşı savaşır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Ozon yağı, ağızdaki yaralara, aftlara ve uçuklara faydalıdır.

Ozon yağı, masaj olarak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırarak tüm kılcal damarları hareketlenmesini sağlar.

Cilde uygulandığında ciltte oluşan kurumuş bölgelerin yumuşamasını sağlar.

Vücudun metabolizma hızını arttırdığından vücutta enerjik bir etki oluşturur.

Diyabet ve şeker hastalarında oluşan yaraların iyileşmesini sağlar.

Vücudun yaşlanma hızını yavaşlatır.

Ayaklarda oluşan yara ve çürüklere aynı zamanda ayak mantarına etkilidir.

Vücutta oluşan mantarları önler ve zararlı bakterileri uzaklaştırır.

Cildin yenilenmesini sağlayarak elastikiyet yapısını arttırır.

Çatlamış dudaklara sürüldüğünde etkisini hemen gösterir.

Ozon yağı selülit oluşumunu önler ve hamilelik çatlaklarında etkilidir.

Vücutta ağrıyan her bölgeye uygulandığında ağrı hafifler baş ağrısını geçirir.

Yaşla birlikte gelen ince çizgiler gözaltı şişliklerine ozon yağı faydalıdır.

Ozon yağı etkisini kısa süre içerisinde gösterir ve cildiniz bebeksi bir görünüme kavuşur.

Sağlıkla parlayan bir cilde sahip olmak ozon yağı ile mümkündür.

Ozon yağı ciltte kusurlu olan her bölgeye faydalıdır.

Özellikle uygulandığında yanıkları hızla tedavi eden etkisi vardır.

 

Ozon Yağının desteklediği rahatsızlıklar ve kullanım şekilleri:


Selülit Tedavisinde;
Yeterli miktarda yağı elinize alın. Selülitli bölgeye, hafif basınç ve dairesel hareketlerle masaj yaparak, yağ cilt tarafından emilinceye kadar uygulayın.

Hamilelik Çatlakları;
Yeterli miktarda yağı elinize alın. Çatlak bölgeye, hafif basınç ve dairesel hareketlerle masaj yaparak, yağ cilt tarafından emilinceye kadar günde 3 kez uygulayın.
Akne, Sivilce ve Uçuklar;
Yüzünüzü yıkadıktan sonra günde iki kere ozon yağını masaj yaparak uygulayın. Ozon yağı yüzünüzdeki dolaşımı arttırır ve gün içerisinde karşılaştığınız zararlı toksinlerden arınmak için yardım eder. . Ozon jeli cilde uygulandığı anda kan dolaşımını hızlandırıp cilde zarar veren dış etmenleri uzaklaştırır.

Sporcu Ayakları;
Temiz ve kuru ayağınıza günde 2 - 3 kez uygulayın. Ayak mantarlarını ayağınızdan uzak tutar.

Kas Ağrıları;
Spazm, kramp ve ağrıları iyileştirmek için etkilenmiş bölgeye yavaşça masaj yapın. Ozon yağı özellikle sırt ağrıları, boyun ağrıları ve eklem bölgeleri için kullanılabilir.

Kesikler, Yaralar;
Ozon yağını her türlü cilt yarası, sıyrık ve kesikler için kullanabilirsiniz. Çok etkili bir anti septiktir. Günde 2 kez uygulayabilirsiniz. Ozon Yağının en büyük etkisi açık ve kanamalı yaralarda görülmüştür 
Tırnak Mantarı;
Tırnağı mümkün olduğu kadar kesin. Sonra ozon yağı ile ovun. Mantar oksijen olan yerde yaşayamaz. Günde 2 kez uygulayın.

Ayak Mantarı;

Ozon jeli gün içerisinde 1 – 3 kez ayaklara sürüldüğünde ayak mantarı sorununu önler. Kuru ayaklara uygulanmalıdır.

Terleme;

Ozon jelinden çok az koltuk altına uygulanır ve deodorant etkisi oluşturur. Bakteri oluşumunu önlediği için teriniz kötü kokmaz ve cilt tahriş olmaz.

Pişik;
Pişik olan yerlere uygulayın. Acıyı ve yanmayı durdurmaya, iyileştirme yardımcı olur. İyileşene kadar günde 2 ya da 3 kez uygulayın. Bebeğinizin banyo suyuna da birkaç damla ozonlu yağ damlatabilirsiniz.

Sinek Isırıkları ve Arı Sokmaları;
Ozon yağını, etkilenmiş bölgeye ovarak uygulayın. Kaşıntıyı hızlı bir şekilde yok eder. Bir antiseptik gibi davranır. Acıyı azaltmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur.

Baş Ağrısı;
Ağrıyan bölgenize bir kaç damla ozon yağı ile masaj yapın.

Kepek ve Kafa Derisi Problemleri;
Saçınızı yıkayın. Daha sonra ozon yağını saç derisine uygulayın. Derinin içerisine doğru masaj yapın. Eğer mümkünse saçlarınızı hafif sıcak bir havluyla sarıp 1 saat bekletin. Saçlarınızı tekrar yıkayın.

Dudak Çatlakaları;

Ozon yağından çatlayan dudaklara sürüldüğünde anında etkisini gösterir.

Hemoroid;
Tahriş, kaşıntı ve ağrıyı azaltmak için anal bölgeye ozon yağı uygulayın. 1 – 2 damla ozon yağı uygulamak kaşıntı ve yanmayı hafifletir. Acıyı ve ağrıyı en aza indirir.  İyileşene dek günde 2-3 kez tekrarlayın.

Egzama;

Küvet suyunuza 1 tatlı kaşığı ozon yağından ilave edebilir. Ayrıcı gün içerisinde tahriş olan egzama bölgelerine 2 kez uygulanır.

 

Ozon Hakkında Uzman Görüşleri

 

Ozon Nedir ?  

Ozon Yağının faydaları.  

Ozon Tedavisi nedir ?    

Ozon Tedavisinin faydaları.  

Saç dökülmesinde ozon tedavinin yararları nelerdir ?

Kireçlenmeye karşı Ozon Tedavi nasıl yapılır ?  

Diyabetik yaralar için ozon tedavisi nasıl yapılır?

 

Ozon yağını nerden satın alabilirim ?

Ozon yağı satış

!!! Linkleri açamıyorsanız mouse sağ klik yapıp, yeni pencerede veya Sekmede aç seçeneğini seçiniz.

Conrad Endüstriyel Ürünler İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

  A S T E C H 

Görüş ve Önerileriniz için Satis@astech.com.tr  ,  Müşteri Hizmetleri

Bu sitedeki tüm marka ve semboller sahiplerine aittir.

Astech Group WebSites : www.tvstandi.com , www.tvstandlari.com